Wylot z
Przylot do
Data wylotu
 
Data przylotu
 
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (2 - 12 lat)
Znajdź oferty
Lotnicze Promocje - Tanie loty z Warszawy(Polska) do Budapesztu(Węgry) od 159 PLN
Kierunek - Lot Data Promocji Linia Lotnicza Cena

Tanie bezpośrednie loty z Warszawy do Budapesztu - Węgry. Bilety lotnicze rezerwacja Online lub telefoniczna. Tanie przeloty liniami Wizzair oraz Ryanair do Budapesztu.


Międzynarodowy port lotniczy Budapest Liszt Ferenc to największe lotnisko na Węgrzech. Położone około 16 km na południowy-wschód od centrum miasta. Posiada dwa terminale obsługujące rocznie około 8 mln pasażerów. Udostępnia swe loty przede wszystkim tanim liniom lotniczym, czy lotom prywatnym. Jest obsługiwany przez około 40 linii lotniczych.

Bezpośrednie tanie przeloty liniami Wizzair do stolicy Węgier. Przeloty z warszawskiego lotniska Okęcie w sezonie wiosna – lato 2017 realizowane są 6 razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele. Wylot z Warszawy odbywa się o godz 10:35, przylot do Budapesztu o godz 11:50. Loty relacji odwrotnej Budapeszt- Warszawa także 6 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, niedziele) o godz 12:20-13:30. Zapraszamy do rezerwacji tanich biletów lotniczych do Budapesztu. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Przykładowe oferty lotów z Warszawy do Budapesztu. Loty bezpośrednie oraz łączone tanimi liniami lotniczymi.

Wylot
Czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio
W6 2468
W6
2017-05-16 11:35 Warszawa (WAW)
2017-05-16 12:50 Budapeszt (BUD)
Przylot
Czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio
W6 2467
W6
2017-05-23 13:20 Budapeszt (BUD)
2017-05-23 15:30 Warszawa (WAW)
Połaczenie
Cena: 262 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 20m / 1 przesiadka
2017-05-16 10:25 Warszawa (WMI)
2017-05-16 23:45 Budapeszt (BUD)
1
FR 1058
2017-05-16 10:25 Warszawa (WMI)
2017-05-16 12:20 Bruksela (CRL)
FR
2
W6 2284
2017-05-16 21:50 Bruksela (CRL)
2017-05-16 23:45 Budapeszt (BUD)
W6
Przylot
Czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio
W6 2467
W6
2017-05-23 13:20 Budapeszt (BUD)
2017-05-23 15:30 Warszawa (WMI)
Połaczenie
Cena: 314 PLN
Wylot
Czas podróży: 16h 20m / 1 przesiadka
2017-05-16 19:30 Warszawa (WAW)
2017-05-17 11:50 Budapeszt (BUD)
1
W6 1381
2017-05-16 19:30 Warszawa (WAW)
2017-05-16 21:35 Bruksela (CRL)
W6
2
W6 2282
2017-05-17 09:55 Bruksela (CRL)
2017-05-17 11:50 Budapeszt (BUD)
W6
Przylot
Czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio
W6 2467
W6
2017-05-23 13:20 Budapeszt (BUD)
2017-05-23 15:30 Warszawa (WAW)
Połaczenie
Cena: 327 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio
W6 2468
W6
2017-05-16 11:35 Warszawa (WAW)
2017-05-16 12:50 Budapeszt (BUD)
Przylot
Czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka
2017-05-23 19:10 Budapeszt (BUD)
2017-05-24 11:00 Warszawa (WAW)
1
W6 2283
2017-05-23 19:10 Budapeszt (BUD)
2017-05-23 21:15 Bruksela (CRL)
W6
2
FR 1057
2017-05-24 07:55 Bruksela (CRL)
2017-05-24 10:00 Warszawa (WMI)
FR
Połaczenie
Cena: 345 PLN
Lot Warszawa PL - Budapeszt HU

Tanie przeloty z Warszawy do Budapesztu - Węgry. Gwarancja najniższej ceny od 159 zł. Najtańsze bilety lotnicze w sieci. Zapraszamy do rezerwacji.


Infolinia

61 626 20 15

Partnerzy:
  • Bilety Lotnicze Budapeszt - wyszukiwarka tanich lotów
  • www.warszawabudapeszt.pl Warszawa Budapeszt